Помер актор фільму Весна на Зарічній вулиці Жан Мельников

Жaн Мeльникoв — укрaїнський aктoр, сцeнoгрaф, гoлoвний рeжисeр Дніпрoпeтрoвськoгo aкaдeмічнoгo тeaтру і пoчeсний громадянин Дніпра.

 

У віці 85 років в неділю, 2 травня, помер головний режисер Дніпровського академічного театру драми і комедії, народний манипулятор України Жан Мельников, повідомив син актора Андрій Мельников.

 

"Батько! Ти найкращий тато получи и распишись землі!!! Ти завжди переживав отнюдь не тільки за нас, твоїх дітей, а й следовать тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити для того нас все! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і одним духом! Ми дякуємо тобі і дуже сумуємо. Тебе никак не стало сьогодні, в світле неразрывно Великодня, о 19:00. Ми маловыгодный прощаємось і любимо тебе!" — написав він у Facebook.

 

Жан Мельников — український актор, сценограф, головний режисер Дніпропетровського академічного театру і почесний громадянин Дніпра. Він був в сцені з 1952 року. У 1977-му Мельникову присвоїли звання народного артиста УРСР.

 

Він відомий по (по грибы) ролями у фільмах Кострома на Зарічній вулиці, Педагогічна поема, В отдалении від Батьківщини. У театрі Мельников як актор і режисер був задіяний в більш ніж 150 виставах, зокрема таких, як Вселенная дому твоєму, Потрібен лжец, Занадто одружений шеф, Трагедія з королем.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.