РПЦ підготувала регламент вигнання бісів

Підгoтoвлeний дoкумeнт містить як істoрію цієї прaктики, тaк і прoпoзиції щoдo її уніфікaції та регламентації.

Комісія з муфтий'я Російської православної церкви підготувала мандат, який регламентує практику екзорцизму (вигнання бісів), повідомив РИА Новости голова відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Іларіон.

Вслед словами Іларіона, одним духом практика екзорцизму існує невыгодный у всіх помісних церквах. Підготовлений деловая бумага містить як історію цієї практики, неведомо зачем і пропозиції щодо її уніфікації та регламентації.

Подле цьому Іларіон наголосив, що предварительно офіційної публікації документа приставки не- може розголошувати його зміст.

У серпні 2020 року від коронавірусу помер послушник Троїце-Сергієвої лаври архімандрит Геруша. ЗМІ писали, що він був єдиним священиком у Росії, з яким РПЦ офіційно дозволяла проводити обряди екзорцизму.

В кінці 2020 року Іларіон від імені РПЦ просив віруючих неважный (=маловажный) проводити обряди екзорцизму самостійно, наголошуючи, що це може зробити тільки спеціальний священик якось сообразно-особливому благословенню архієрея. Він також зазначав, що далеко не слід плутати з біснуванням підозри возьми наявність у людини можливих психічних розладів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.