В Україну доставили Благодатний вогонь

Блaгoдaтний вoгoнь привeзли чaртeрним рeйсoм з Єрусaлимa. Йoгo рoзвeзуть в усі кутoчки України.

Священнослужителі Української православної церкви Московського патріархату привезли в Україну Благодатний вогонь, який зійшов у Єрусалимі. Насчет це повідомляється получи сторінці УПЦ МП в Facebook у суботу, 1 травня.

Благодатний вогонь привезли чартерним рейсом в міжнародний аеропорт Київ. З аеропорту його трелевать до столиці, а звідти розвезуть іншим церквам объединение Україні.

"Делегація Української православної церкви прибула в Україну з Благодатним вогнем. Він если доставлений до храмів УПЦ в усі куточки України", — йдеться в повідомленні.

Благодатний вогонь привезли чартерним рейсом в міжнародний аеропорт Київ. З аеропорту його провозить до столиці, а звідти розвезуть іншим церквам ровно по Україні.

У свою чергу Православна церква України занести Благодатний вогонь после України 2 травня звичайним авіарейсом. Для це заявив заборонщик голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ Євстратій Сигнал на сторінці в Facebook.

"Немає жодної дійсно вагомої потреби витрачати величезні кошти в чартерні рейси, особливо під миг пандемії, щоб бери кілька годин раніше подкинуть Святе Світло", — написав він.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.